Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
Єдність громадянського сектору для налагодження дієвого контролю за владою, з метою недопущення дій, які порушують права громадян.
 
  • 11:05 – Якщо ця влада впаде, то хто ж красти буде? 
  • 19:17 – Силовики в дії: закриття піратів чи атаки на it-сектор.. 
  • 13:18 – Вовлечение пенсионеров для наполнения доходной части бюджета 
  • 10:19 – Новий процес - формування громадського урядування 
  • 14:42 – Громадська спілка "НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ УКРАЇНИ" вітає всіх з 30-річчям Незалежності України! 

Іспит на готовність до змін, або Нотатки з Українського форуму бізнесу

«Ви ніколи не вирішите виниклу проблему, якщо зберігатимете те ж мислення й ті самі підходи, котрі привели вас до цієї проблеми». Цю думку А.Ейнштейна укотре публічно проілюстрував чинний український істеблішмент в ході Українського форуму бізнесу, що відбувся 18 березня ц.р. в столичному НСК “Олімпійський”.

Очікувалося, що захід дасть старт консолідації вітчизняних підприємців з усіх регіонів держави та сфер їх діяльності, позначить реальний розворот від кланово-олігархічної економіки і корупційних схем «видоювання» бюджету до європейських стандартів бізнесу, примусить, нарешті, можновладців, очільників міністерств і відомств до чесного, прямого суспільного діалогу з цих питань.
Втім, представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, профільних комітетів Верховної Ради України консолідовано проігнорували це зібрання, напевне, не вбачаючи сенсу слухати vox populi (чи-то не маючи, що сказати й запропонувати людям).

Скориставшись цим, організатори форуму ¬– Торгово-промислова палата, Федерація роботодавців, Антикризова рада громадських організацій України, Український союз промисловців і підприємців, Рада підприємців при Кабміні тощо – за звичкою зайняли місця в президії й «вищестоящу» по відношенню до реальних товаровиробників позицію, нашвидкуруч, на власний розсуд написали й поширили в залі підсумкові документи форуму з претензійними назвами («Проект спільної заяви Українського форуму бізнесу щодо ситуації в країні та шляхів виходу з кризи», «Проект плану невідкладних заходів щодо подолання надзвичайної ситуації в економіці України», Заява «Український бізнес суспільству та владі») та – молодці! – чітко уклалися у 2-годинний регламент…

І ніяких заперечень із зали..! Жодної живої дискусії на діалогових площадках… Обійшлися навіть без популярних сьогодні викривальних відео, де у бізнесмена з Рівного чи-то Одеси вимагають відкат, або презентації журналістського розслідування чергової «офшорної» оборудки ділків від політики.
А у партері з’юрбилися не молоді-зубасті 35-річні self-made-man’и українського бізнесу, а ляльки з нафталінової шафи – стареча професура, відставні народні депутати кучмівсько-комуністичного призову, міністри десятирічної давнини, червоні директори… Наче й не було Майдану, ніби не воює Україна всередині самої себе та з ворогом ззовні!

Закономірним є питання: кому ж потрібна ця профанація? Хто виграв від того, що проблеми і болі малого, середнього і крупного бізнесу, інноваційного сектору, ІТ-спільноти, волонтерсько-доброчинних об’єднань не були донесені широкому українському загалу?
Відповідь проста – проаналізуйте картинку на ТБ. У дзеркалі українських ЗМІ «антикризовий» бізнес-форум пройшов під патронатом українського олігархату. Топ-фігурами, на яких було витрачено максимум ефірного часу в репортажах, оглядах і інтерв’ю, виявилися присутні на форумі В.Пінчук і С.Тарута, свою долю «лайків» зібрала й голова іменної парламентської фракції Ю.Тимошенко.
“Сьогодні представники бізнесу, як ніхто інші, мають професійність і право диктувати чиновникам найвищого рівня, як правильно будувати Україну. Сподіваюсь, що цей бізнес-форум є дуже потужним стартом впливу громадянського суспільства, підприємців та їх асоціацій на владу усіх рівнів…”, – пафосно заявила під час персонального брифінгу лідерка “БЮТ” Ю.Тимошенко.

Але той, хто дивився на форум безпосередньо на місці, мабуть, помітив, як після виходу із конференц-зали В.Пінчука умить зросла черга в роздягальні спорткомплексу, а після залишення зібрання Ю.Тимошенко, кількість присутніх скоротилася ще на третину. Відбули номер, виконали завдання, відзнялися в масовці – і по домівках. Оце вам й усі «антикризові бізнес-менеджери», оце і «вплив на чиновників найвищого рівня».
Олігархам та кланам в Україні не потрібні бізнес, політикум, соціум, які є саморегулюючими системами з демократичними принципами.
Взяти ситуацію під свій контроль – завдання життя або смерті Української нації.

Ті, хто свідомо не став учасниками вищеописаного дійства, мають сказати своє слово на власному представницькому форумі бізнесу.

PS: А європейці ж не дурні! Ніхто з їхніх дипломатів та торгпредів у Києві не спокусився на заклики відвідати означений форум. Західних інвестицій в розвиток лялькових театрів в Україні наразі не передбачається…


Національна Асамблея України

 

22 грудня 2014 року на установчому засідання громадських організацій було прийнято рішення створити на паритетних засадах Національну Асамблею України. 

Метою якої є:
- розвиток громадського сектору України; 
- спільний захист прав, свобод та законних інтересів громадян; 
- встановлення громадського контролю за державним управлінням та державними фінансами; 
- підвищення ролі територіальних громад; 
- ефективна боротьба з корупцією та розкраданням державного майна та державних фінансів, тощо.

Контактний телефон:
(044) 233-73-88


  • Читається
  • Всі новини