Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
Єдність громадянського сектору для налагодження дієвого контролю за владою, з метою недопущення дій, які порушують права громадян.
 
  • 11:05 – Якщо ця влада впаде, то хто ж красти буде? 
  • 19:17 – Силовики в дії: закриття піратів чи атаки на it-сектор.. 
  • 13:18 – Вовлечение пенсионеров для наполнения доходной части бюджета 
  • 10:19 – Новий процес - формування громадського урядування 
  • 07:49 – Листи Айварасу Абромавичусу_Генеральному директору Державного концерну "Укроборонпром" 

ПОСТ-РЕЛІЗ та ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ

ПОСТ-РЕЛІЗ та  ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ


14 жовтня 2016 року, в Києві, Комісією УСПП з питань науки та ІТ разом із співорганізаторами та партнерами було проведено 7-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.

В роботі Форуму взяли участь представники та експерти європейських та міжнародних організацій, зокрема ICANN, RIPE NCC, ISOC, Спільного проекту ЄС та Ради Європи «Свобода медіа в Україні», парламенту, міністерств і відомств (НКРЗІ, МОН, СБУ, МВС, Національної поліції, Держспецзв’язку), приватного сектору в сфері ІКТ, інститутів громадянського суспільства, науково та освітніх установ з усіх областей України.

Згідно нового формату роботи, Комісією було організовано та проведено обговорення питань «Кібербезпеки» на дискусійному Майданчику за принципом відкритого мікрофону. Зокрема обговорювались таки тематики: законодавче забезпечення кібербезпеки України; кібербезпека і війна; галузеві CERTи; кібербезпека та права людини.

Учасники Майданчику одностайно визнали, що на сьогодні в Україні є недостатнім законодавче забезпечення питань кібербезпеки щодо рівноправної взаємодії держави, приватного сектору та громадянського суспільства, ігноруються європейські практики демократичного контролю за діями і повноваженнями влади, насаджуються практики держави агресора і руйнується ІТ сектор економки, а також запропонували поглибити та конкретизувати законотворчу роботу з цих питань.

Було підкреслено, що в умовах не визначення воєнного стану не можливо реалізувати повноцінну належну державну політику щодо кібербезпеки (кіберзахисту). Але ж необхідно створити умови для ефективної співпраці та взаємодії з неформальними громадськими об’єднаннями, які на волонтерських засадах виконують завдання захисту національного кіберпростору та протидіють кібератакам зовнішнього агресора.

Учасниками було наголошено, що державна підтримка команд швидкого реагування на кіберінциденти (CERT): фінансового, кадрового, програмно-технічного, методичного тощо – фактично відсутня. Водночас, приватний сектор демонструє високу відповідальність та зацікавленість в розвитку приватних CERTів, зокрема створений та отримав міжнародну сертифікацію перший приватний CERT.

Учасники не знайшли відповіді на питання чи готова влада та суспільство виконувати закони та Конституцію України, разом з тим держава демонструє прихильність до запровадження антидемократичних методів контролю за комерційними та приватними секторами Інтернет. При цьому європейські практики демократичного контролю за діями і повноваженнями влади блокуються та насаджуються практики держави агресора.

Також на Форумі були проведено Огляд ситуації щодо управління Інтернетом в світі та перспективи на найближчий час, обговорені питання «Права і свободи он-лайн», «Захист прав інтелектуальної власності», «Цифрова епоха для освіти», проведено батл «Роль держави в процесах управління інтернетом» та круглий стіл з доменних питань, а також проведена відкрита лекція із залучення молоді до програм стажувань ICANN для студентського гуртка "Лабораторія з управління інтернетом".

За результатами Форуму буде підготовлено узагальнений Звіт для направлення до Секретаріату IGF, інститутам громадянського суспільства та органам влади держави для врахування при підготовці законодавчих ініціатив, нормативно-правових актів тощо.

Посилання на документи Форуму:

Програма Форуму – http://igf-ua.org/program-igf-ua-2016

Презентації доповідачів – http://igf-ua.org/dopovid-2016

Відеозапис з Майданчика– https://www.youtube.com/watch?v=jCf_FUWCMes&feature=youtu.be

ПОСТ-РЕЛІЗ та  ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ
ПОСТ-РЕЛІЗ та  ПІДСУМКИ МОДЕРАТОРА VІI-го УКРАЇНСЬКОГО IGF ФОРУМУ ПО УПРАВЛІННЮ ІНТЕРНЕТОМ


Національна Асамблея України

 

22 грудня 2014 року на установчому засідання громадських організацій було прийнято рішення створити на паритетних засадах Національну Асамблею України. 

Метою якої є:
- розвиток громадського сектору України; 
- спільний захист прав, свобод та законних інтересів громадян; 
- встановлення громадського контролю за державним управлінням та державними фінансами; 
- підвищення ролі територіальних громад; 
- ефективна боротьба з корупцією та розкраданням державного майна та державних фінансів, тощо.

Контактний телефон:
(044) 233-73-88


  • Читається
  • Всі новини