Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
Єдність громадянського сектору для налагодження дієвого контролю за владою, з метою недопущення дій, які порушують права громадян.
 
  • 11:05 – FRwL слышит зов ебать АЗОВ 
  • 19:17 – Ми скажемо вам правду 
  • 13:18 – Вовлечение пенсионеров для наполнения доходной части бюджета 
  • 20:58 – Ми вирішили розповісти вам правду 
  • 14:42 – Громадська спілка "НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ УКРАЇНИ" вітає всіх з 30-річчям Незалежності України! 

МАЙДАН МОЖНА ВІДТЕРМІНУВАТИ, АЛЕ ВІДВЕРНУТИ ЙОГО – НЕМОЖЛИВО!

МАЙДАН МОЖНА ВІДТЕРМІНУВАТИ, АЛЕ ВІДВЕРНУТИ ЙОГО – НЕМОЖЛИВО!
У своїй протидії Майдану влада не додумалася ні до чого кращого, як РОЗТЯГНУТИ ПРОТЕСТНІ АКЦІЇ в часі! Мовляв, у один день – одні, в інший – інші.

Головне – щоб не всі разом, бо тоді одразу захитається гнила і наскрізь корумпована конструкція нинішнього антисоціального олігархічного режиму. І це лише те, що як кажуть, на поверхні, не кажучи про сотні «засланих козачків» у різні громадські організації, які намагаються зсередини дискредитувати й розвалити всеукраїнський протестний рух.

Так, дійсно, якщо не дати громадським організаціям об’єднатись навколо спільної мети і прийти в один день (неділю 19 лютого) а розтягнути їх, до прикладу на сім днів (з п’ятниці 17 по середу 22 лютого) то вірогідність прийняття рішучих вимог до влади більш велелюдним зібранням значно зменшиться.

Не секрет, що у майже кожному впливовому громадському русі є «свої» «заслані козачки» та «корисні ідіоти», які в саму непідходящу хвилину можуть повернути акцію в деструктивному, провокативному напрямі, щоб створити відповідну «картинку» для провладних ЗМІ й у такий спосіб дати можливість владі знову крутити заяложену платівку про «агентів Кремля», «популістів», «радикалів» і т.п.

Скажімо, якщо в суботу 18 лютого спрямувати найбільш радикальних на деструктивні дії (імітація захоплення АП, ВРУ, Російського посольства і та ін. та ще й з десятками постраждалих) і напередодні СПРАВЖНЬОГО ВІЧЕ 19 ЛЮТОГО прокрутити це «дійство» по всім каналам з відповідними коментарями та ще й розібрати цю тему в п’ятницю на Інтері в «Чорному дзеркалі» то бажаючих вийти на ВІЧЕ 19 значно скоротиться…

У цьому зв’язку владі хочеться нагадати: МАЙДАН МОЖНА ТІЛЬКИ ВІДВЕРНУТИ, ще на якийсь час затримати, АЛЕ ВІН ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДБУДЕТЬСЯ! Бо народ вже знесилений жити під владою корумпованих негідників, породжених правлячою олігархією. Їх неодмінно слід усунути від влади й притягти до відповідальності. І чим раніше це станеться, тим менш драматично, менш трагічно це пройде як для суспільства, так і для нинішніх можновладців!

Я разом зі своїми побратимами обов’язково візьму участь у ВІЧЕ НАРОДУ УКРАЇНИ 19 ЛЮТОГО О 12 ГОДИНІ НА МАЙДАНІ, бо справжнє народовладдя – це не лише право обирати своїх представників до органів влади, а й вміння їх контролювати та жорстко питати з них!

Основні завдання ВІЧЕ зазначені за цім посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=1199

Основні цілі нашої Революції: http://i-ua.tv/index.php?newsid=1295

Олексій Якименко, Національна Асамблея УкраїниНаціональна Асамблея України

 

22 грудня 2014 року на установчому засідання громадських організацій було прийнято рішення створити на паритетних засадах Національну Асамблею України. 

Метою якої є:
- розвиток громадського сектору України; 
- спільний захист прав, свобод та законних інтересів громадян; 
- встановлення громадського контролю за державним управлінням та державними фінансами; 
- підвищення ролі територіальних громад; 
- ефективна боротьба з корупцією та розкраданням державного майна та державних фінансів, тощо.

Контактний телефон:
(044) 233-73-88


  • Читається
  • Всі новини