Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
Єдність громадянського сектору для налагодження дієвого контролю за владою, з метою недопущення дій, які порушують права громадян.
 
  • 11:05 – Якщо ця влада впаде, то хто ж красти буде? 
  • 19:17 – Силовики в дії: закриття піратів чи атаки на it-сектор.. 
  • 13:18 – Вовлечение пенсионеров для наполнения доходной части бюджета 
  • 10:19 – Новий процес - формування громадського урядування 
  • 16:38 – Диктаторські норми законів Януковича від 16 січня 2014 року повертаються 

Україна: «Дім молитви» чи «вертеп розбійників» або ще раз про торговельну блокаду ОРДЛО

Україна: «Дім молитви» чи «вертеп розбійників» або ще раз про торговельну блокаду ОРДЛО
На редутах – зачистки. З телеекранів та інших ЗМІ гігабайти інформації про шкідливість блокади не лише для економіки України, а й майбутнього існування нашої держави. Так звані експерти переконують, що на блокаді наживають політичний капітал певні сили, цинічно використовуючи добровольців, а наші підприємства, залежні від «ордловського» вугілля, на грані закриття й сотні тисяч кваліфікованих робітників можуть залишитися без роботи, а потім почне розвалюватися вся інфраструктура…

Наслухавшись та надивившись усього цього, пересічний українець і справді не знає:

може, краще хай так-сяк торгують, ніж тотальний колапс держави? Може, хай собі тліє конфлікт, а потім якось собі «розсмокчеться»? А якщо обиватель подивиться на телевізійних фронтменів блокади та їхні біографії, то взагалі вважатиме це якоюсь піар-акцією для підняття рейтингу тих чи інших політичних сил, яка до його особистого життя не має жодного відношення.

Зрозуміло: блокаду будуть використовувати в своїх інтересах всі політичні сили, на ній будуть цинічно заробляти «патріотичні» політичні дивіденди одні й лякати її наслідками інші - насамперед ті, хто не менш цинічно набиває кишені на крові українських бійців. І ті, й інші кричатимуть, що дбають про народ, про його щасливе сьогодні й не менш щасливе завтра. А от як самому народу ставитися до блокади, розуміючи що навколо неї відбуваються ой які цікаві політичні ігрища, коли відчуваєш, що політики знову хочуть використати людей у своїх шкурних інтересах? Ще Достоєвський писав, що біля кожної гарної ідеї, як біля діжки з пивом, багато сволоти різної ходить. То як тут зробити правильний вибір? Як в черговий раз не піти за лжепророками і не потрапити в цивілізаційну пастку?

Якщо користуватись раціональними аргументами, то правильну відповідь навряд чи знайдеш. Питання блокади, як це не парадоксально, – не економічна вигода чи збитки, відповідність чи невідповідність правовим нормам і т.ін. Ні! Блокада, насамперед, це прояв епічного протистояння ДОБРА і ЗЛА. А відтак тестувати її можна тільки з позицій етичних норм та моральних імперативів. І найкращий помічник тут – вічне джерело знань - Біблія.

Ми всі знаємо історію про те, як Ісус вигнав торговців з Храму. Так от сучасне прочитання тих подій може дати багато аналогій із сьогоднішнім днем.

Скажімо, хто такі привілейовані торгівці в Храмі й чим вони відрізняються від продавців з вулиці, які в поті чола свого заробляють на хліб насущний? У яких стосунках з Первосвящеником, а відтак і з світською владою ці привілейовані торговці, якщо отримують допуск до бізнесу в такому людному, а відтак вигідному, місці? Який зиск отримує керівництво церкви й держави від перетворення храмів на торжища й чому вважає за доцільне діяти всупереч Божої волі й вклонятися «золотому тільцю»? Відповідь на ці та інші питання допоможе по-новому прочитати закладені в Біблії глибинні смисли:

Христос виганяв не просто торговців, він гнав БАРИГ-КОРУПЦІОНЕРІВ, для яких не було нічого святого, і які були ладні на будь-який гріх задля отримання баришів, навіть перетворити «Дім молитви» на «вертеп розбійників». «Розбійники» - ось ким є для Господа ці бариги-корупціонери. Ісус вигнав бариг з Храму ніби показавши, що так само слід гнати їх з судів, органів державної влади, звідусіль, куди вони проникли й перетворили служіння Господу й людям на цинічне торжище.

Таким торжищем, здається і є торгівля на крові. І якими б не були справжні мотиви в організаторів блокади, в глобальному вимірі це крок до морального очищення суспільства, до усвідомлення того, що з подвійною мораллю, з пріоритетом сумнівних баришів над етичною основою, цивілізованого, справедливого суспільства не збудуєш. Тому блокаду слід не лише продовжувати, а піднімати на наступний рівень, щоб врешті вигнати бариг-торговців з Храму України!

Олексій Якименко,
Національна Асамблея Громадських Організацій УкраїниНаціональна Асамблея України

 

22 грудня 2014 року на установчому засідання громадських організацій було прийнято рішення створити на паритетних засадах Національну Асамблею України. 

Метою якої є:
- розвиток громадського сектору України; 
- спільний захист прав, свобод та законних інтересів громадян; 
- встановлення громадського контролю за державним управлінням та державними фінансами; 
- підвищення ролі територіальних громад; 
- ефективна боротьба з корупцією та розкраданням державного майна та державних фінансів, тощо.

Контактний телефон:
(044) 233-73-88


  • Читається
  • Всі новини